м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 10Deeper - закидні ехолоти

Купити Deeper - це придбати ехолот 4-в-1: для риболовлі з берега, каяка, човни, на льоду.

Меншу вагу, відсутність проводів і карт пам'яті, простота настройки, повнота даних, функції GPS і ефективне сканування. І все це - за ціною нижче вартості традиційних ехолотів.

Переваги використання ехолотів Deeper:

  1. Зв'язок зі смартфоном або планшетом за кілька секунд.
  2. Закид з берега, тролінг з човна або каяка, розміщення в крижаній лунці.
  3. Відображення наявності риби, глибини і структури дна в режимі реального часу на екрані телефону.
  4. Складання карт з човна або каяка (всі моделі) або з берега (PRO +, CHIRP +).

Переваги ехолотів Deeper

Ехолот Deeper Start
Розумний ехолот Deeper Start може бути закинутий в будь-яку точку водоймища. Deeper плаває на поверхні і передає детальну інформацію про структуру дна і всієї товщі води прямо на екран вашого смартфона або планшета. Deeper відображає глибину, температуру, структуру дна, а також дані про розташування водоростей і риби. Однопроменевий (частота 120кГц, кут сканування 40 °) з хорошою деталізацією і шириною захвату, дуже компактний і легкий (65г). Дальність Wi-Fi з'єднання 50 метрів.

Цена: 3509 грн
Ехолот Deeper PRO
Розумний портативний ехолот Deeper PRO використовує Wi-Fi з'єднання, яке дозволяє максимально збільшити відстань між датчиком Deeper і пристроєм користувача до 100 метрів, а глибину до 80 метрів. Легкий і компактний двопроменевий 290 kHz (15 °) / 90 kHz (55 °) ехолот використовується в різних умовах - як при лові з берега, так і з човна. Дипер витримує занурення до 1м, захищений від ударів і прекрасно працює при низьких температурах.

Цена: 7105 грн
Ехолот Deeper PRO + WiFi + GPS Summer Bundle
Бездротовий закидається ехолот Deeper PRO + WiFi + GPS Summer Bundle використовує WiFi з'єднання для передачі інформації на смартфон або планшет, що дозволяє максимально збільшити відстань між датчиком Deeper і пристроєм користувача до 100 метрів, а глибину до 80 метрів. Двопроменевий 290 kHz (15 °) / 90 kHz (55 °) ехолот дипер витримує занурення до 1м, захищений від ударів і прекрасно працює при низьких температурах. В ПОДАРУНОК - гермомешок для речей 10л і водонепроникний чохол для смартфона.

Цена: 8671 грн
Ехолот Deeper CHIRP + WiFi + GPS
Портативний Wi-Fi + GPS ехолот Deeper, що використовує технологію CHIRP (Compressed High-Intensity Radiated Pulse - стислий радарний імпульс високої інтенсивності). Двопроменевий 290 kHz (15 °) / 90 kHz (55 °) ехолот з технологією CHIRP, змінною по частоті промінь, дуже компактний і легкий, використовується при лові з берега, човна, каяка (сапборда), на зимовій риболовлі. Витримує занурення до 1м, захищений від ударів і прекрасно працює при низьких температурах.

Цена: 10846 грн
Накладка для нічної риболовлі для ехолота Deeper
Отримайте максимум від ехолота Deeper вночі - скористайтеся спеціальними накладками для нічної риболовлі. Активуйте режим нічної риболовлі ехолота в додатку, після чого загориться яскравий світлодіод, який підсвітить напівпрозору помаранчеву накладку; ехолот почне світитися в темряві, і ви вже не втратите його з поля зору.

Цена: 377 грн
Універсальне гнучке кріплення для ехолота Deeper 2.0
Прикріпіть ехолот Deeper до будь-якої човні, байдарці, каное, надувному човні або плавального пристрою з радіоуправлінням за допомогою універсального гнучкого кріплення (Flexible Arm).

Цена: 1972 грн
Кріплення Deeper для фіксації смартфона на вудилище
Кріплення Deeper для смартфона на вудці (Deeper Smartphone Mount) дозволяє управляти і переглядати даними ехолота Deeper, тримаючи однією рукою вудку. М'які силіконові фіксатори досить міцні, щоб утримувати смартфон на місці і, при цьому, не закривають екран.

Цена: 464 грн
Зимовий чохол Deeper для смартфона
Чохол для смартфона Deeper для підлідної риболовлі забезпечує повну ізоляцію вашого смартфона. За рахунок зменшення теплообміну, чохол захищає батарею вашого телефону в умовах негативної температури. Два розміри - для смартфонів 4-5 "(20 $) і для смартфонів 6-7" (XL - 21 $).

Цена: 609 грн
Чохол для ехолотів Deeper
Захисний чохол для ехолота Deeper

Цена: 174 грн
Ліхтар Deeper Power Lantern з вбудованим PowerBank
Deeper Power Lantern з вбудованим PowerBank - це потужний захищений від води, вологи, пилу і бруду ліхтар для походів з АБС-пластика і полікарбонату. Джерело яскравого світла і павербанк - все в одному смарт девайсе. Він має 6 режимів освітлення і розрахований на 158 годин роботи.

Цена: 2610 грн