м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 10Човни Silver Bullet

Якісні моторні човни українського виробництва - Silver Bullet

Човни Silver Bullet – це досить новий продукт на ринку водно-моторної продукції України, але він вже зарекомендував себе як високоякісний, надійний, маневрений човен з прекрасними швидкісними характеристиками.

Новий виробник човнів на українському ринку водно-моторної техніки

Виробником човнів Silver Bullet є компанія Альба Боат. Фізичні потужності виробництва розташовані під Києвом у селі Юрівка. Безперечна конкурентна перевага човнів Сільвер Буллет – це замкнений цикл виробництва, інноваційні технології, команда професіоналів, високоякісні матеріали та комплектуючі.

Модельний ряд моторних човнів Silver Bullet

Модельний ряд човнів Silver Bullet розроблений за аналогією калібрів куль та включає наступні базові моделі різної довжини та комплектності:

Лодка Silver Bullet 4.60 Magnum

Будь-який човен Silver Bullet можна придбати в різній комплектації – від базової до максимально повної. Купити човен Silver Bullet з мотором потрібної потужності ви можете в Києві у компанії ДжейВі-Моторс. Ми можемо порадити стандартну комплектацію будь-якої моделі човнів Сільвер Буллет, підібрати човновий мотор необхідної потужності, або ж за додаткову оплату ви можете озвучити власні побажання, запропонувати своє бачення обладнання катера. 

Човни Silver Bullet у серпні 2021 року, після всіх необхідних випробувань, проведених компанією "Чехоцловацький Ллойд", отримала європейські сертифікати якості та надійності з позначкою "СЕ", а це означає, що човни Сільвер Буллет відповідають нормам європейської якості та можуть реалізовуватися на ринках Європейського Союзу.

Сертифікат СЕ на човен Silver Bullet 4.40 - 1 сторінка

Сертифікат СЕ на човен Silver Bullet 5.25 - 1 сторінка

Сертифікат СЕ на човен Silver Bullet 5.95 - 1 сторінка

Сертифікат СЕ на човен Silver Bullet 4.40 - 2 сторінка

Сертифікат СЕ на човен Silver Bullet 5.25 - 2 сторінка

Сертифікат СЕ на човен Silver Bullet 5.95 - 2 сторінка


Човен Silver Bullet 5.25
Металевий моторний човен Silver Bullet 5.25 - це чудове співвідношення ціни та якості, до того ж українського виробництва. На цю модель човнів Сільвер Буллет пасажиромісткістю до 5 осіб можна встановити підвісний човновий двигун потужністю до 115 к.с. Вага човна в базовій комплектації - 600 кг, а його вантажопідйомність дорівнює 615,5 кг.

Ціна: 480000 грн