м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 10Надувні човни BARK

Прайс на аксесуари і додаткове обладнання для човнів GRAND

Прайс на надувні човни BARK

Човни BARK - це яскравий представник українського виробництва. Моторні і гребні човни Барк гарантують високу якість при найменших витратах всіх ресурсів, що на виході дає найменшу ціну.

Балони човнів Барк зроблені зі спеціальних човнових тканин з сучасним ПВХ-покриттям. Фурнітура - це високоякісні модифікації різних пластиків і металу. Слани або суцільний настил, сидіння, Транці зроблені з водостійкою ламінірованнаой фанери.

Традиційно для надувних човнів BARK (для балонів і днища) використовуються матеріали визнаних лідерів з інновацій і якості - Mehler Tehnologies, Heytex, Wonpoong, Polytex. 

Надувні човни BARK різних моделей відрізняються щільністю матеріалу балонів (800-1100г / м2). Вона оптимально підбирається при проектуванні - щоб забезпечити кожної моделі належні міцність, мореплавство, безпеку, не обтяжуючи надувний човен. Але, якщо побажаєте, будь-яка надувний човен BARK, що має в базовому варіанті балони з тканини порівняно меншої щільності, буде зроблена з більш щільного матеріалу. А тканина днища всіх надувних човнів BARK - щільністю 1100г / м2.

Для надувних човнів BARK використовується саме водостійка (а не вологостійка!) Фанера. Шари її просякнуті і з'єднані водонерастворімимі бакелітовими смолами. Зовнішні шари - ламіновані. Причому для сидінь і настилів фанера з лицьового боку ламінована рельєфною плівкою, що запобігає ковзанню. Зворотний бік - гладка, що захищає днище від зайвого тертя об настил. Торці Транці, сидінь, настилів мають бакелітову захист від вологи. 

А оскільки використовується водостійка фанера від українських і білоруських сертифікованих виробників, то маємо високоякісний матеріал при оптимальних витратах.