м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 10Компанія "Джейві-Моторс" характеризується кількома напрямками діяльності, зокрема це продаж товарів (причепи, човни, човнові мотори, навігаційне обладнання, прожектори, морська аудіотехніка, якоря, лебідки і т.д.) і послуг (сервіс, страхування)

Компанія "Джейві-Моторс" займається продажем легкових причепів будь-якої складності і різних модифікацій (бортові, човнові, для гідроцикла, для перевезення автомобілів, фургони і ін.), А також ми пропонуємо комплектуючі для причепів (в тому числі комплектуючі AL-KO). Ми завжди враховуємо Ваші індивідуальні вимоги до причепа та при необхідності виготовимо причіп під замовлення з виконанням всіх вимог клієнта.

Щоб уникнути розтрачання Вашого часу, ми рекомендуємо на місці оформити поліс ОСАГО, взяти турботи про реєстрацію причепа на себе. 

У нас Ви можете купити човни BRIG, моторні човни GRAND, аксеccуари і комплектуючі до них, човнові мотори YAMAHA,  TOHATSU, PARSUN, MERCURY, електродвигуни FLOVER, акумулятори MEDALIST.

В асортименті наших товарів є страхувальні жилети і чохли для двигунів .

ТОВ "Джейві-Моторс" пропонує Вам сухопутне і морське навігаційне обладнання, зокрема GPS-навігатори, картплоттери, ехолоти, морську аудіотехніку, зарядні пристрої СТЕК, а також яхтове обладнання та багато іншого.

З огляду на те, що багато наших клієнтів знаходяться в інших областях України, ми докладемо максимум зусиль для того, щоб куплений Вами товар, був доставлений покупцеві в стислі терміни і з мінімальними витратами.

Ми незмінно будемо раді Вашій приходу в наш офіс в Києві на вулиці Дніпровська Набережна, 10 (територія яхт-клубу "Рів'єра", стоянка катерів і яхт).

Якщо у Вас немає часу відвідати нас, ми із задоволенням проконсультуємо Вас по телефонам, наведеним нижче.

(050) 515-88-11;

(067) 309-65-00;

(063) 947-95-71.