м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 10Зарядний пристрій СТЕК М100


Ціна: 6352.5 грн

Якщо ви хочете купити універсальний зарядний пристрій для акумуляторів, то прекрасний варіант - це CTEK M100. Цей 8-ступінчатий зарядний пристрій підійде для мототехніки, автомобіля, автофургонів, катерів, служить і як зарядка, і як джерело живлення. Купити СТЕК М100 - означає придбати надійність і якість за доступною ціною.

Використовується в якості практичного зарядного пристрою на сухопутному і водному транспорті, на якому встановлені батареї на 12В.

Опис

Шведський зарядний пристрій CTEK M100 з лінійки обмеженої морської серії рекомендований для зарядки акумуляторів, встановлених на водному транспорті: невеликих і середніх човнах і катерах, невеликих вітрильних яхтах, водних мотоциклах, скутерах, адже рівень його вологозахищеності дорівнює IP65.

CTEK M100 також працює, як джерело живлення, що дозволяє від'єднати батарею без втрати установок і кодів в комп'ютері, протиугінних, радіо та інших системах транспортного засобу - за це відповідає режим Supply. Зарядний пристрій, завдяки режиму Recond, дає можливість відновлення глибоко розряджених акумуляторних батарей. АКБ зарядиться швидко і послужить довгі роки. Режим AGM забезпечить оптимальну зарядку батарей AGM типу, яким необхіда більш висока напруга.

Зарядка для акумуляторів СТЕК М100 наділена наступними практичними функціями:

  • 1) аналіз спроможності батареї отримувати і утримувати заряд,
  • 2) сульфатація,
  • 3) здатність забезпечити ефективну підзарядку і автоматичне перемикання в режим підзарядки, якщо акумулятор повністю заряджений.

СТЕК М100 підходить для свинцево-кислотних АКБ ємністю 14-150Ah (або до 225Ah в режимі підтримки заряду).

ЗП СТЕК М100 повністю сумісний з електронікою катерів і гарантує максимальну безпеку заряду: не іскрить, захищений від помилкової переполюсовки і короткого замикання. Вологозахищеність за стандартом IP65.

На користь покупки CTEK M100 говорить і те, що пристрій характеризується низькою витратою зворотного струму - менше 1Ah в місяць. Ми знаємо, що витрата зворотного струму розряджає батарею, якщо зарядний пристрій підключено без шнура живлення. Зауважимо, що звичайне значення для інших зарядних пристроїв становить 1 Ah/день, що негативно впливає на батарею і може її зруйнувати.

Пристрій для підзарядки CTEK M100 виробляє високоякісний струм з дуже низькими коливаннями напруги - не більше 4%. Характеристики струму і напруги дуже важливі. Лінійний зарядний пристрій виробляє струм з високими коливаннями, що призводить до нагрівання батареї і викликає передчасний знос акумулятора. Коливання високої напруги можуть завдати шкоди іншому обладнанню, яке пов'язане з батареєю. Зі СТЕК М100 від'єднувати батарею від автомобіля під час зарядки необов'язково.

Гарантія 5 років.

Технічні характеристики

Технічні характеристики зарядного пристрою CTEK M100

Характеристики Значення/показник
 Вхід  220-240 В, 50-60 Гц
 Вихід Номінальний: 12V
 Зарядний струм
 Тип АКБ Усі типи свинцево-кислотних акумуляторів на 12В (Wet, MF, Ca/Ca, AGM, Gel)
 Ємність АКБ 284-300 Ah, до 500 Ah в режимі підтримки заряду
 Робоча температура Від -20°С до +50°С, при вищих температурах напруга на виході автоматично зменшується
 Водонепроникність IP44
 Розміри 191×89×48 мм
 Вага, г 800 г
 Гарантія 5 років

Керівництво користувача CTEK M100

Інструкція по експлуатації зарядних пристроїв морської серії - CTEK M100