м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 10Зарядний пристрій СТЕК М200


Ціна: 8277.5 грн

Купівля катера або човна завжди супроводжується необхідністю покупки додаткових аксесуарів, обладнання. Хочете слухати музику, зберігати дорожні треки або карти проходження дистанцій на воді, користуватися душем - все це вимагає роботи акумуляторів, які, в свою чергу, періодично вимагають підзарядки. Зарядний пристрій CTEK М200 спеціально розроблено для використання в морських умовах.

Включає в себе всі переваги моделі MULTI XS 25000.

З 2021р. модель М200 знята з виробництва. 

Опис

CTEK М200 подає струм 7А та ідеально підходить для свинцево-кислотних акумуляторних батарей потужністю 12В і ємністю 28-300 Аh (підтримка до 500 Аh).

Витрати зворотного струму менш 1Ah в місяць, що є безперечною перевагою. Як відомо, витрата зворотного струму розряджає батарею, якщо зарядний пристрій підключено без шнура живлення. Зауважимо, що звичайне значення для інших зарядних пристроїв становить 1 Ah / день, що негативно впливає на батарею і може її зруйнувати.

Пристрій для підзарядки CTEK M200 виробляє високоякісний струм з дуже низькими коливаннями напруги - не більше 4%. Характеристики струму і напруги дуже важливі. Лінійний зарядний пристрій виробляє струм з високими коливаннями, що призводить до нагрівання батареї і викликає передчасний знос акумулятора. Коливання високої напруги можуть завдати шкоди іншому обладнанню, яке пов'язане з батареєю. Зі СТЕК М200 від'єднувати батарею від транспортного засобу під час зарядки необов'язково.

Пристрій можна безпечно використовувати з електронікою високої чутливості, так як він має подвійну ізоляцію, захист від замикань, від зворотної полярності і надійний температурний захист. Прилад особливо ефективний завдяки автоматичному перемиканню режимів зарядки. При цьому підтримується оптимальна величина струму і напруги для кожного етапу процесу зарядки.

Зарядка має особливий нічний режим, при якому пристрій працює безшумно. Захищений від води і пилу за стандартом IP44. Подовжений кабель до 4 метрів.

Гарантія 5 років.

Технічні характеристики

Технічні характеристики зарядного пристрою CTEK M200

Характеристики Значення/показник
 Вхід  220-240 В, 50-60 Гц
 Вихід Номінальний: 12V
 Зарядний струм 15А
 Тип АКБ Усі типи свинцево-кислотних акумуляторів на 12В (Wet, MF, Ca/Ca, AGM, Gel)
 Ємність АКБ 28-300 Ah, до 500 Ah в режимі підтримки заряду
 Робоча температура Від -20°С до +50°С, при вищих температурах напруга на виході автоматично зменшується
 Водонепроникність IP44
 Розміри 235×130×65 мм
 Вага, г 1900 г
 Гарантія 5 років

Керівництво користувача CTEK M200

Інструкція по експлуатації зарядних пристроїв морської серії - CTEK M200