м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 10Зарядний пристрій СТЕК М45


Ціна: 3052.5 грн

Морські умови ставлять в однакове становище всіх учасників водно-моторного руху. Надійний зарядний пристрій потрібен для всіх: автомобілям, мотоциклам, як великим яхтам, так і маленьким човнам чи скутерам. Невеликі човни та катери, водні мотоцикли, на яких встановлені батареї на 12В, вимагають придбання практичного зарядного пристрою. 

Шведський зарядний пристрій CTEK M45 із лінійки обмеженої морської серії може використовуватися для зарядки акумуляторів, встановлених на водному транспорті: маленьких човнах і катерах, невеликих парусних яхтах, водних мотоциклах, скутерах.

На користь купівлі CTEK M45 говорить і те, що у пристрою низькі витрати зворотного струму - менш ніж 1Ah на місяць. Як відомо, витрата зворотного струму розряджає батарею, якщо зарядний пристрій приєднано без шнура живлення.  Відмітимо, що звичайне значення для інших зарядних пристроїв становить 1 Ah/день, що негативно впливає на батарею та може її зруйнувати.

Пристрій для заряджання CTEK M45 виробляє високоякісний струм з дуже низькими коливаннями напруги - не більше 4%. Характеристики струму та напруги дуже важливі. Лінійний зарядний пристрій виробляє струм з високими коливаннями, що призводить до нагрівання батареї та спричиняє передчасний знос акумулятора. Коливання високої напруги можуть завдати шкоди іншому устаткуванню, яке сполучене з батареєю. Зі СТЕК М45 від'єднувати батарею від автомобіля під час зарядки необов'язково.

Гарантія 5 років.

Опис

CTEK M45 призначений для батарей з напругою 12В. Пристрій має 4 режими зарядки та наділений унікальними функціями, зокрема такими як десульфатація та безпечна підтримка міжсезонного заряду.

СТЕК М45 підходить для всіх свинцево-кислотних АКБ ємністю 7-75Ah (або до 120Ah в режимі підтримки заряду).

СТЕК М45 пропонує декілька програм зарядки:

1. Програма для маленьких батарей (7-30Аh) з поданням струму 0.8А;
2. Програма для стандартних батарей 40-75Аh;
3. Програма для AGM батарей з напругою 14.7В замість 14.4В. Струм зарядки в даному випадку складає 3.6А.

ЗП СТЕК М45 повністю сумісний з електронікою катерів і гарантує максимальну безпеку заряду: не іскрить, захищений від помилкової переполюсовки та короткого замикання. Вологозахищеність за стандартом IP65.

Гарантійний термін експлуатації - 5 років.

Технічні характеристики

Технічні характеристики зарядного пристрою CTEK M45

Характеристики Значення/показник
 Вхід  220-240 В, 50-60 Гц
 Вихід Номінальний: 12V
 Зарядний струм 3.6А
 Тип АКБ Усі типи свинцево-кислотних акумуляторів на 12В (Wet, MF, Ca/Ca, AGM, Gel)
 Ємність АКБ 7-75 Ah, до 120 Ah в режимі підтримки заряду
 Робоча температура Від -20°С до +50°С, при вищих температурах напруга на виході автоматично зменшується
 Водонепроникність IP65
 Розміри 165×61×38 мм
 Вага, г 500 г
 Гарантія 5 років