м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 10Зарядний пристрій CTEK MXS 5.0 Polar


Ціна: 3740 грн

Більшість зарядних пристроїв можуть використовуватися при температурі від -20°С, тоді як зарядний пристрій CTEK MXS 5.0 Polar пристосований для роботи в холодних умовах - від -30°С, він вирішує широкий спектр проблем, пов'язаних із зарядкою і прекрасно підійде навіть для самих вимогливих користувачів.

Опис

Зарядний пристрій CTEK MXS 5.0 Polar є єдиним у своєму роді пристроєм, який поєднує передові технології зарядки всіх типів АКБ і можливість адаптації для експлуатації в умовах сильного холоду.

CTEK 5.0 POLAR призначений для транспортних засобів, які вимагають ретельного догляду за батареєю в зимовий період, наприклад, снігоходів, квадроциклів, джипів і легкових автомобілів. CTEK 5.0 POLAR має модифіковану функцію напруги заряду для оптимальної зарядки батарей при низьких температурах. Ця функція доступна як для невеликих (снігоходи), так і для стандартних батарей. Витрати зворотного струму дуже низькі - менше 1Ah в місяць. У той час як звичайне значення для інших зарядних пристроїв 1 Ah/день, що може зруйнувати Вашу батарею, через постійний розряд в разі приєднання пристрою без шнура живлення.

Пристрій виробляє струм з коливаннями напруги не більше 4%. Характеристики струму і напруги дуже важливі. Лінійний зарядний пристрій виробляє струм з високими коливаннями. Струм високих коливань нагріває батарею і веде до передчасного зносу акумулятора. Коливання високої напруги можуть завдати шкоди іншому обладнанню, яке пов'язане з батареєю. Зарядний пристрій СТЕК виробляє високоякісний струм з дуже низькими коливаннями. Від'єднувати батарею від автомобіля під час зарядки необов'язково.

Іншою унікальною особливістю є доступність функції відновлення (яка повертає працездатність батареям з розшаруванням електроліту після глибокого розряду) як для невеликих, так і для стандартних батарей. CTEK 5.0 POLAR оснащений стійкими до сильних морозів кабелями з гумовою ізоляцією. Завдяки наявності 8-етапної системи зарядки ЗП аналізує здатність батареї приймати і утримувати заряд. Пристрій повністю автоматичний і перемикається в режим профілактичної зарядки, якщо батарея повністю заряджена, що є величезною перевагою під час сильних морозів.

Унікальний дисплей дозволяє користувачеві стежити за процесом зарядки від початку до кінця. CTEK POLAR добре працює в звичайних кліматичних умовах, але пристосований для роботи в межах від -30°С до + 50°С.

Гарантія 5 років.

Технічні характеристики
Технічні характеристики CTEK MXS 5.0 Polar
 Вхідна напруга 220-240В, 50-60Гц
 Вихідна напруга Номінальний: 12В
 Зарядний струм
 Тип АКБ 12В свинцово-кислотні акумулятори (Wet, FM, AGM, GEL)
 Ємність АКБ 1,2-110Ач, до 160А в режимі підтримки заряда
 Робоча температура от -30°С до 50°С, при більш високих температурах напруга на виході автоматично знижується
 Водонепроникність IP65
 Розміри 168×65×38 мм
 Вага 600 г