м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 10Зарядний пристрій CTEK MXS 5.0 Test & Charge


Ціна: 4977.5 грн

Якщо вам необхідно вибрати зарядний пристрій, який можна використовувати кожен день для зарядки акумулятора автомобіля, мотоцикла, трактора, автофургона, яхти, ви можете сміливо купити CTEK MXS 5.0 Test & Charge в Києві. Це нова модель в лінійці зарядок СТЕК, яка поєднує в собі різні функції і задовольнить, як вимогливого користувача, так і професіоналів.

Опис

CTEK MXS 5.0 TEST & CHARGE - інноваційний, керований мікропоцесором зарядний пристрій на кожен день з професійними функціями тесту і зарядки. Має функцію діагностики генератора та акумулятора, щоб забезпечити максимальну ефективніть зарядки, тестування та обслуговування.

MXS 5.0 TEST & CHARGE забезпечує чудову продуктивність на батареях від 1.2 Аh до 110 Аh. 

Витрати зворотного струму менше 1Ah в місяць. У той час як звичайне значення для інших зарядних пристроїв 1 Ah/день, що може зруйнувати батарею, через постійний розряд в разі приєднання пристрою без шнура живлення.

Пристрій виробляє струм з коливаннями напруги не більше 4%. Як відомо, характеристики струму і напруги дуже важливі. Лінійний зарядний пристрій виробляє струм з високими коливаннями, що нагріває батарею і веде до передчасного зносу акумулятора. Коливання високої напруги можуть завдати шкоди іншому обладнанню, яке пов'язане з батареєю. Зарядний пристрій СТЕК виробляє високоякісний струм з дуже низькими коливаннями. Від'єднувати батарею від автомобіля під час зарядки необов'язково.

Зарядний пристрій вирішує широкий спектр завдань функціонування батареї, включаючи запатентовану автоматичну функцію десульфатаціі та відновлення, які будуть повертати до роботи глибоко розряджені батареї та батареї з розшаруванням електроліту. Завдяки запатентованому режиму імпульсної профілактики Float/Pulse зарядний пристрій ідеально підходить для довгострокового обслуговування. Опції RECOND і ХОЛОДНА ПОГОДА можуть працювати разом або окремо в програмах для малих або звичайних акумуляторів.

Тестування включає три прості у використанні програми для тестування напруги акумулятора, починають перевірку живлення та продуктивності, щоб надати повну картину стану акумулятора та працездатності системи транспортного засобу. Зарядний пристрій MXS 5.0 TEST & CHARGE легкий і безпечний у використанні, захищає електроніку транспортного засобу, не іскрить, має захист від зміни полярності та короткого замикання.

Гарантія - 5 років. 

Технічні характеристики
Технічні характеристики CTEK MXS 5.0 Test & Charge
 Вхідна напруга 220-240В, 50-60Гц
 Вихідна напруга Номінальний: 12В
 Зарядний струм
 Тип АКБ 12В свинцово-кислотні акумулятори (Wet, FM, AGM, GEL)
 Ємність АКБ 1,2-110Ач, до 160А в режимі підтримки заряда
 Робоча температура от -20°С до 50°С, при більш високих температурах напруга на виході автоматично знижується
 Водонепроникність IP65
 Розміри 168×65×38 мм
 Вага 600 г