м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 10Зарядний пристрій CTEK PRO 25SE EU


Ціна: 17710 грн

Професійний зарядний пристрій просто необхідний для сучасних автомайстерень. Шведська компанія СТЕК пропонує своїм клієнтам нову модель PRO25SE EU, в комплекті якої йде подовжений кабель довжиною 6 метрів, а також навісне настінне кріплення (для проводу).

Опис

Професійний зарядний пристрій 12В, 25А з джерелом живлення CTEK PRO25SE EU - це представник нового покоління сучасних зарядних пристроїв та засобів підтримки стану акумуляторної батареї, оновлення моделі MXS 25, розроблений спеціально для потреб сучасних автомайстерень, в яких здійснюється ремонт автомобілів, що оснащуються 12-вольтовими акумуляторами. Витрати зворотного струму менш ніж 2Ah на місяць. Пристрій виробляє струм з коливаннями напруги не більше 4%.

Портативний, простий в експлуатації, придатний для роботи з усіма типами свинцево-кислотних акумуляторів, включаючи AGM і EFB для системи СТАРТ-СТОП. Зарядний пристрій PRO25SE також працює в режимі зарядки літієвих батарей.

Передові технології забезпечать швидку та безпечну зарядку. PRO25SE має спеціальну програму відновлення свинцево-кислотних акумуляторів, а також режим Supply, в якому пристрій служить джерелом живлення та дозволяє від'єднати акумулятор без втрати важливих налаштувань.

Повністю автоматизований 8-етапний, простий у використанні зарядний пристрій гарантує максимальну безпеку заряджання: не іскрить, захищений від помилкової переполюсовки та короткого замикання. Попри те, що ЗП легкий і портативний, міцний, ударостійкий корпус дозволяє працювати з CTEK PRO25SE в умовах автомайстерень.

Поставляється з подовженим кабелем 6 метрів та навісним настінним кріпленням (для проводу).

Етапи зарядки свинцЕво-кислотних АКБ

 1. 1 етап → DESULPHATION (ДЕСУЛЬФАТАЦІЯ) Визначення батарей, що сульфатуються. Подання пульсуючого струму та напруги дозволяє видалити сульфати зі свинцевих пластин, відновлюючи ємність батареї.
 2. 2 етап → SOFT START (ПЛАВНИЙ ПУСК) Перевіряється здатність батареї накопичувати заряд. Цей етап дозволяє запобігти зарядці несправної батареї.
 3. 3 етап → BULK (ОСНОВНА ЗАРЯДКА) Зарядка максимальним струмом приблизно до 80% ємності батареї.
 4. 4 етап → ABSORPTION (ПОГЛИНАННЯ) Зарядка до 100% ємності батареї струмом, що плавно зменшується.
 5. 5 етап → ANALYSE (АНАЛІЗ) Перевірка батареї на здатність утримання заряду. Якщо батарея не здатна утримувати заряд, можливо, її доведеться замінити.
 6. 6 етап → RECOND (ВІДНОВЛЕННЯ) Виберіть програму Recond для додавання етапу відновлення в програму зарядки. В ході цього етапу напруга збільшується з метою контрольованого кипіння електроліту у батареї. Електроліт при цьому перемішується, що сприяє відновленню ємності акумуляторної батареї.
 7. 7 етап → FLOAT (БУФЕРНИЙ РЕЖИМ) Підтримка напруги батареї на максимальному рівні за рахунок подання постійної напруги.
 8. 8 етап → PULSE (ІМПУЛЬСНА ЗАРЯДКА) Підтримка заряду батареї на рівні 95-100%. Зарядний пристрій контролює напругу батареї та періодично подає на неї струм, тим самим підтримуючи повний заряд батареї.

Етапи зарядки літієвих АКБ

 1. 1 етап → ACCEPT (ПРИЕМ) Перевіряється здатність батареї накопичувати заряд. Цей етап дозволяє запобігти зарядці несправної батареї.
 2. 2 етап → BULK (ОСНОВНАЯ ЗАРЯДКА) Зарядка при максимальній силі струму до тих пір, поки батарея не буде заряджена на 90% від максимальної ємності.
 3. 3 етап → ABSORPTION (ПОГЛОЩЕНИЕ) Зарядка струмом, що плавно зменшується, до 95% ємності батареї.
 4. 4 етап → ANALYSE (ДИАГНОСТИКА) Перевірка батареї на здатність утримання заряду. Якщо батарея не здатна утримувати заряд, можливо, її доведеться замінити.
 5. 5 етап → COMPLETION (ЗАВЕРШЕНИЕ) Завершальний етап зарядки при збільшеній силі напруги.
 6. 6 етап → MAXIMIZATION (УВЕЛИЧЕНИЕ) Завершальний етап зарядки максимальною напругою для доведення заряду акумулятора до 100% від ємності.
 7. 7 етап → FLOAT (БУФЕРНЫЙ РЕЖИМ) Підтримка напруги батареї на максимальному рівні за рахунок подання постійної напруги.
 8. 8 етап → PULSE (ИМПУЛЬСНАЯ ЗАРЯДКА) Заряд батареї підтримується на рівні 95-100% ємності. Зарядний пристрій контролює напругу батареї та періодично подає на неї струм, тим самим підтримуючи повний заряд батареї.

Гарантія 2 роки.

Технічні характеристики
Технічні характеристики CTEK PRO25SE EU
 Вхідна напруга 220-240В, 50-60Гц, 2,9А max
 Вихідна напруга

Н14.4V/15.8V/13.6V, 25A max, свинцево-кислотні батареї

13.8V/14.4V/13.3V, 25A max, літієві LiFePO4 батареї 

 Зарядний струм 25А
 Тип АКБ Всі типи 12В свинцово-кислотних акумуляторів, литиєвих LiFePO4 (Wet, FM, Ca/Ca, AGM, EFB, GEL)
 Ємність АКБ

40-500Ач (свинцово-кислотні батареї)

30-450Ач (літієві LiFePO4 батареї)

 Робоча температура от -20°С до 50°С, при більш високих температурах напруга на виході автоматично знижується
 Водонепроникність IP44
 Розміри 235×130×65 мм
 Вага 3200 г