м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 10Зарядний пристрій CTEK PRO 60EU


Ціна: 62920 грн

Сучасні автомайстерні часто намагаються купити універсальний зарядний пристрій - для різних типів батарей, з різною ємністю і амперажем. Такі вимоги задовольняє нове покоління зарядних пристроїв CTEK PRO 60 EU. Цей зарядний пристрій підходить для всіх типів батарей, в тому числі і для літієвих.

Опис

CTEK PRO60 - це представник нового покоління зарядних пристроїв та засобів підтримки стану акумуляторної батареї, розроблений спеціально для потреб сучасних автомайстерень, в яких здійснюється ремонт автомобілів, що оснащуються 12-вольтовими акумуляторами.

Портативний, простий в експлуатації та придатний для роботи з усіма типами свинцево-кислотних акумуляторів, включаючи AGM та EFB для системи СТАРТ-СТОП. Зарядний пристрій PRO60 також працює в режимі зарядки літієвих батарей. Витрати зворотного струму менш ніж 2Ah на місяць. Пристрій виробляє ток з коливаннями напруги не більше 4%.

Запатентована функція Adaptive Charging (Адаптивна зарядка) безперервно діагностує батарею, щоб зарядити її до максимального рівня за короткий період, а також дозволити користувачеві з легкістю заряджати будь-які свинцево-кислотні батареї будь-яких ємностей, навіть батареї з ємністю 10 Аh. Функція настройки постійної сили струму, максимальне значення якої становить 60 А, є відмінним рішенням для автомайстерень та виставкових залів.

Гарантія 2 роки.

Технічні характеристики
Технічні характеристики CTEK PRO60 EU
 Вхідна напруга 220-240В, 50-60Гц, 4,6А max
 Вихідна напруга

Номінальний: 12В

 Зарядний струм 60А
 Тип АКБ Всі типи 12В свинцово-кислотних акумуляторів, литиєвих LiFePO4 батарей (Wet, FM, Ca/Ca, AGM, EFB, GEL)
 Ємність АКБ

10-1800Ач (свинцово-кислотні батареї)

15-600Ач (літієві LiFePO4 батареї)

 Робоча температура от -20°С до 50°С, при більш високих температурах напруга на виході автоматично знижується
 Водонепроникність IP40
 Розміри 284×227×216 мм
 Вага 8600 г з кабелем