м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 10Зарядний пристрій CTEK MXS 3.8


Ціна: 3080 грн

Часто виникає необхідність зарядки пристроїв в домашніх умовах. Для цієї мети рекомендуємо купити зарядний пристрій CTEK MXS 3.8, який можна використовувати як для зарядки газонокосарки, так і для акумулятора автомобіля або автофургона.

Опис

СТЕК MXS 3.8 - це надійний і багатофункціональний зарядний пристрій. Унікальний 7-ми етапний процес зарядки з запатентованими буферним та імпульсним режимами управляється мікропроцесором. Пропонує такі важливі функції як ДЕСУЛЬФАТАЦІЯ, профілактичний заряд, а також режим для зарядки в холодну пору року (нижче +5°C) та режим зарядки AGM батарей (наприклад, Optima).

ЗП CTEK MXS 3.8 забезпечує зарядний струм 0.8A або 3.8A з можливістю перемикання. Зарядний пристрій безпечний для бортової електроніки транспортних засобів, має захист від іскріння, переполюсовкі і короткого замикання. Можливе підключення до бортової мережі автомобіля. Заряджає акумулятори ємністю до 80 Аh. Підтримуюча зарядка акумуляторів з ємністю до 130 Аh.

Витрати зворотного струму дуже низькі - менше 1Ah в місяць. У той час як звичайне значення для інших зарядних пристроїв 1 Ah/день, що може зруйнувати Вашу батарею, через постійний розряд в разі приєднання пристрою без шнура живлення.

Пристрій виробляє струм з коливаннями напруги не більше 4%. Характеристики струму і напруги дуже важливі. Лінійний зарядний пристрій виробляє струм з високими коливаннями. Струм високих коливань нагріває батарею і веде до передчасного зносу акумулятора. Коливання високої напруги можуть завдати шкоди іншому обладнанню, яке пов'язане з батареєю. Зарядний пристрій СТЕК виробляє високоякісний струм з дуже низькими коливаннями. Від'єднувати батарею від автомобіля під час зарядки необов'язково.

Технічні характеристики
Технічні характеристики CTEK MXS 3.8
 Вхідна напруга 220-240В, 50-60Гц
 Вихідна напруга Номінальний: 12В
 Зарядний струм 3,8А
 Тип АКБ 12В свинцово-кислотні акумулятори (Wet, FM, AGM, GEL)
 Ємність АКБ 1,2-80Ач, до 130А в режимі підтримки заряда
 Робоча температура от -20°С до 50°С, при більш високих температурах напруга на виході автоматично знижується
 Водонепроникність IP65
 Розміри 168×65×38 мм
 Вага 600 г