м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 10автомобільні навігатори

Автомобільні GPS-навігатори (англ.  Global Positioning System  - система глобального позиціонування) - це пристрої, які отримують сигнали глобальної системи позиціонування, для того щоб встановити поточні координати місця розташування пристрою, незалежно від його знаходження. Пристрої GPS надають дані про широтою та довготою, а окремі інформують про висоту.

Для масового використання людьми, система GPS стала доступна з 1983 року, а через 10 років вона отримала широке поширення і завоювала заслужену популярність.

Особливою популярністю в сучасному світі користуються автомобільні GPS-навігатори, адже вони можуть прокласти маршрут, враховуючи організацію руху на дорогах (наприклад, пробки), а також проводити пошук по адресам. Автонавігатори володіють значною базою інфраструктурних об'єктів, що дозволяє швидко знаходити їх місце розташування.

Автомобільний навігатор Garmin nuvi 140T CE
Автонавігатор Garmin nuvi 140т з сенсорним екраном 4.3 "(10.9 см) дає можливість отримувати точні навігаційні інструкції для руху по маршруту від точки до точки і вимовляє назви вулиць.

Цена: 8320 грн