м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 10Lowrance - портативні ехолоти

Lowrance пропонує серію портативних ехолотів FishHunter з просунутими ехолокаційному і бездротовими технологіями, які відмінно підходять, як для риболовлі з човна, так і з берега. Ехолоти FishHunter підключаються до смартфону або планшету, надаючи найкращий огляд навколишнього простору під водою і перспективних рибних місць. 

Lowrance пропонує дві серії портативних закидалися ехолотів: FishHunter PRO  (однопроменевий трехчастотние ехолот з дальністю з'єднання і глибиною сканування до 45 м) і FishHunter 3D  (пятилучевой ехолот з дальністю з'єднання і глибиною сканування до 55 м).

Lowrance FishHunter PRO - закидається портативний ехолот
Компактний безпровідний закидається ехолот Lowrance FishHunter Pro з дальністю дії і глибиною сканування до 45м дає чітке і чисте зображення всього, що знаходиться під водою. Призначений для риболовлі з берега, причалу, невеликого човна, а також для підлідної риболовлі. Оснащений одним потужним трехчастотние трансд'юсером, що підтримує частоти 381 кГц, 475 кГц і 675 кГц.

Цена: 5928 грн
Lowrance FishHunter 3D - закидається портативний ехолот
Компактний безпровідний закидається ехолот Lowrance FishHunter 3D з дальністю дії і глибиною сканування до 55м дає чітке і чисте тривимірне зображення за все, що знаходиться під водою. Призначений для риболовлі з берега, причалу, невеликого човна, а також для підлідної риболовлі. Оснащений п'ятьма потужними трехчастотние трансдьюсера, що підтримують частоти 381 кГц, 475 кГц і 675 кГц.

Цена: 7837.5 грн