м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 10SUP Board - дошки для сапсерфінгу

З кожним роком виникають нові розваги на воді - активні або спокійні, спортивні або заспокійливі. Широко популярними стали водні лижі, вейкборди, вейксерфи, слаломні лижі. Водні атракціони для одного, двох, трьох, чотирьох або більше чоловік полюбилися і дітям, і дорослим. На українському ринку можна купити водні атракціони від різних виробників, різних моделей, в різній колірній гамі, а також в різній ціновій категорії.

Не так давно в Україні набули популярності дошки SUP або дошки для сапсерфінгу. Абревіатура SUP означає Standup paddleboarding або сапсерфінг (переклад з англійської), також SUP з гавайського переводять, як "гонка на дошці стоячи". На відміну від класичного серфінгу, де серфер стоїть на дошці або гребе руками, в сапсерфінгу - серфер катається на хвилях, стоячи на дошці, і гребе веслом.

Купити дошку SUP недорого в Києві можна в компанії Джейві-Моторс. Ми пропонуємо дошки САП в асортименті від недорогих до високого цінового сегмента.

При веслуванні на SUP задіяні практично всі групи м'язів, а не тільки м'язи рук і плечей як при веслування на каяках і каное. Ви працюєте всім тілом. Завдяки саме цій властивості SUP можна розглядати як цікаву заміну звичайному фітнесу.

Надувні дошки SUP Jobe
Надувні дошки SUP Jobe