м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 10Продукція Hempel по догляду за яхтами і катерами

Широкий спектр суднових фарб і покриттів, пропонованих компанією Хемпель, забезпечує захист всіх поверхонь і всіх типів суден під час їх побудови, а також при подальшій експлуатації та ремонті. Hempel поставляє всі типи покриттів, лаків і засобів по догляду за судами для вітрильних та моторних яхт, прогулянкових човнів і катерів. Всі продукти Hempel провадяться відповідно до найвищих стандартів, багато хто з них характеризуються зниженим вмістом органічних розчинників, для зменшення їх впливу на морське середовище.

Керівництво з фарбування катерів і яхт Керівництво з фарбування катерів і яхт

Керівництво компанії Hempel

з фарбування яхт і катерів

Довідкові дані по фарбуванню яхт і катерів

з використанням продукції Hempel 

 

Для яхтсменів-аматорів компанія Хемпель пропонує повний спектр продукції для вирішення будь-яких завдань по догляду за судном і його забарвленням: від очищення корпусу судна до захисту вітрил від цвілі. У Hempel є повний асортимент покриттів для яхтобудівників: від довговічних оздоблювальних покриттів до прогресивних необростаючих матеріалів, що поліпшують гідродинаміку, що зменшують споживання палива і знижують витрати на обслуговування.

Грунт Hempel епоксидний двокомпонентний Light Primer 0,75л. білий
Двокомпонентний епоксидний грунт призначений для нанесення вище і нижче ватерлінії на суду виготовлені зі сталі, алюмінію, склопластику, фанери, дерева і т.д. Рекомендується для профілактики осмосу підводного борта, санації осмосу і для захисту сталевих килей. Колір білий. Ємність: 750 мл. Виробник: «Hempel», Данія.

Цена: 811 грн
Необрастаюча фарба Hempel Hard Racing TecCel, біла 0,75л
Тверда необрастаюча фарба для будь-яких умов експлуатації, в тому числі для захисту в умовах сильного обростання. Рекомендується для всіх швидкісних суден, гоночних яхт і суден, що базуються в припливно-відмінною зоні або регулярно піднімаються на трейлері. Може бути нанесена на корпуса з будь-яких матеріалів, крім алюмінію і його сплавів. Колір білий. Обсяг: 750 мл.

Цена: 1416 грн
Необростаюча фарба Hempel Hard Racing TecCel, чорна 0,75л
Тверда необростаюча фарба для будь-яких умов експлуатації, в тому числі для захисту в умовах сильного обростання. Рекомендується для всіх швидкісних суден, гоночних яхт і суден, що базуються в припливно-відмінною зоні або регулярно піднімаються на трейлері. Може бути нанесена на корпуса з будь-яких матеріалів, крім алюмінію і його сплавів. Колір чорний. Обсяг: 750 мл.

Цена: 1416 грн
Необростаюча фарба Hempel Hard Racing TecCel, блакитна 0,75
Тверда необростаюча фарба для будь-яких умов експлуатації, в тому числі для захисту в умовах сильного обростання. Рекомендується для всіх швидкісних суден, гоночних яхт і суден, що базуються в припливно-відмінною зоні або регулярно піднімаються на трейлері. Може бути нанесена на корпуса з будь-яких матеріалів, крім алюмінію і його сплавів. Колір блакитний. Обсяг: 750 мл.

Цена: 1416 грн
Необростаюча фарба Hempel Hard Racing TecCel, біла, 2,5л
Тверда необростаюча фарба для будь-яких умов експлуатації, в тому числі для захисту в умовах сильного обростання. Рекомендується для всіх швидкісних суден, гоночних яхт і суден, що базуються в припливно-відмінною зоні або регулярно піднімаються на трейлері. Може бути нанесена на корпуса з будь-яких матеріалів, крім алюмінію і його сплавів. Колір білий. Обсяг: 2500 мл.

Цена: 4580 грн
Необростаюча фарба Hempel Hard Racing TecCel, чорна 2,5л
Тверда необростаюча фарба для будь-яких умов експлуатації, в тому числі для захисту в умовах сильного обростання. Рекомендується для всіх швидкісних суден, гоночних яхт і суден, що базуються в припливно-відмінною зоні або регулярно піднімаються на трейлері. Може бути нанесена на корпуса з будь-яких матеріалів, крім алюмінію і його сплавів. Колір чорний. Обсяг: 2500 мл.

Цена: 4580 грн
Необростаюча фарба Hempel Hard Racing TecCel, блакитна 2,5л
Тверда необрастаюча фарба для будь-яких умов експлуатації, в тому числі для захисту в умовах сильного обростання. Рекомендується для всіх швидкісних суден, гоночних яхт і суден, що базуються в припливно-відмінною зоні або регулярно піднімаються на трейлері. Може бути нанесена на корпуса з будь-яких матеріалів, крім алюмінію і його сплавів. Колір блакитний. Обсяг: 2500 мл.

Цена: 4580 грн
Розчинник Hempel Thinner 0808
Розчинником Hempel Thinner 0808 треба користуватися при розведенні: Underwater Primer, Selecta Uni Primer, Poly Enamel, Mille Dynamic, Mille White, Hard Racing, Hard Racing White, Alu-Safe, Antifouling Olympic, Glide Cruise, Glide Speed, Glide Speed ​​White, Deck Paint. Також їм можна користуватися і для алкідних покриттів, коли вони наносяться розпилювачем. Ємність: 750 мл.

Цена: 205 грн
Засіб для очищення вінілу і ПВХ (HEMPEL RIB Cleaner)
Потужне концентроване чищення і знежирюючий засіб, що не містить розчинник для вінілу і ПВХ - HEMPEL RIB CLEANER (99351).

Цена: 800 грн
Порошок для очищення гелькоута (Hempel Gelcoat Cleaning Powder)
Порошок для очищення гелькоута Hempel Gelcoat Cleaner Powder (67536). Ємність: 750 мл. Виробник: Hempel (Данія).

Цена: 535 грн
Порошок для очищення тика (Hempel Teak Cleaner)
Hempel Teak Cleaner - це порошок для очищення дерева з тика, палуб. Не ушкоджує склопластикові, фарбовані або лаковані поверхні. Необхідно уникати контактів з нержавіючої сталлю. Ємність: 750 мл.

Цена: 730 грн
Тиковий реставратор (Hempel Teak Colour Restorer)
Пігментоване тика масло з хорошою проникаючою здатністю Hempel Teak Colour Restorer, що додає тиковим поверхонь золотисто-коричневий відтінок і однорідне якість покриття. Ємність: 750 мл.

Цена: 640 грн
Тикове масло (Hempel Teak Oil)
Непігментование тикове масло з хорошою проникаючою здатністю Hempel Teak Oil для захисту дерева і полегшення його очищення. Ємність: 750 мл.

Цена: 650 грн